• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Промінь сміху в сірих буднях

Гумор — інтелектуальна здатність людини помічати в явищах їхні комічні сторони. Саме слово має давньогрецьке коріння. В античній медицині стан людини описувався співвідношенням чотирьох рідин — крові, лімфи, жовтої і чорної жовчі, — які називалися «гумор». Вважалося, що спів­відношення цих рідин визначає здоров’я і самопочуття людини.

Є різні форми гумору: іронія, пародія, сатира, сарказм, парадокс, анекдот, жарт, каламбур, оксюморон; у графічному вигляді — карикатура і шарж. А з молодіжного середовища до нас прийшли такі поняття, як стьоб і прикол.

Гумор буває добрий, вишуканий, тонкий, іскрометний, своєрідний, плаский, грубий, тупий, вульгарний, нижче пояса, злий; дитячий, студентський, солдатський; англійський, вірменський і навіть чорний…

Почуття гумору — це вміння виявляти суперечності в навколишньому світі; бачити смішне в розповіді, людях, ситуації. Ще — це здатність пожартувати, зробити смішний коментар, викликати сміх оточуючих своєю поведінкою. Це та якість, яка життєво необхідна вчителю. Саме почуття гумор допомагає нам йти по життю з високо піднятою головою, гідно виходити з незручних ситуацій.

Я не могла позбавити себе задоволення надати своєму сайту емоційного забарвлення, тому створила цю сторінку ;)

Кiлькiсть переглядiв: 339

Коментарi