• Ви знаходитесь тут:

 • Головна
 • Про автора сайту

Про автора сайту

Кривко Наталія Валеріївна народилася 1 березня 1985 р. в м. Полтаві. У 2001 р. з медаллю закінчила Полтавську гімназію № 33 та вступила до Полтавського державного педагогічного університету ім. В.Г. Короленка, який закінчила в 2006 р. з відзнакою, здобувши спеціальність «Педагогіка і методика середньої освіти. Математика та основи інформатики». У 2006 р. Наталія Валеріївна розпочала свою педагогічну діяльність, працюючи вчителем інформатики в Полтавській гімназії № 33. У той же час продовжила своє навчання в магістратурі, яку закінчила в 2007, отримавши червоний диплом.

У 2005-2006 н.р. здобула стипендію «Приватбанку» за особливі успіхи в навчанні, а в 2006 р. перемогла в загальноуніверситетському конкурсі «Студент року».

/Files/images/2015-10-23 12-43-29_0124.jpg

У 2013 р. перемогла у міському та обласному етапах конкурсу "Учитель року" у номінації "Інформатика".

/Files/images/IMG_2655.JPG

Протягом 2007-2013 рр. проходила навчання за курсами Microsoft «Партнерство в навчанні», Intel «Навчання для майбутнього», Microsoft із цифрових технологій, «Основи створення комп’ютерних презентацій», «Основи Інтернету», «Основи візуального програмування», брала участь у семінарах та тренінгах, що проходили в місті. З 2009 року – координатор Всеукраїнського конкурсу «Бобер».

Виявляємо та розвиваємо таланти :)

Девіз Наталії Валеріївни: не зупинятися на досягнутому, завжди знаходитися в стані пошуку. З метою зміцнення своїх знань з предмету вчитель вступила до інтернет-університету інформаційних технологій «ИНТУИТ», де кожний семестр вивчає різні курси.

На сьогоднішній день Кривко Наталія Валеріївна – учитель інформатики Полтавської гімназії № 33. Ті, хто знайомий з нею, називають її творчим учителем, романтичною натурою. Усе поєдналося в ній: молодість і професіоналізм, енергійність і стриманість. З перших днів роботи в школі цінує доброзичливі стосунки між учителем і учнем. Постійно знаходиться в пошуку найефективніших методів і прийомів, найрізноманітнішої інформації, а також у пошуку стежини до дитячого серця. Ця робота стала смислом життя. І кожна частинка її єства випромінює любов до дітей.

Якщо сьогодні говорити про досягнення в педагогічній діяльності, то це завдяки тому, що у своїй роботі вчитель враховує рекомендації методик, прагне розкрити творчий потенціал кожного учня. Таким чином народжуються уроки, на яких учням цікаво вчитися. На думку вчителя, недостатньо засвоювати певну інформацію, необхідно вміти її аналізувати, висувати гіпотези і, як результат, відкривати щось нове.

Вона вивела для себе формулу успіху: «Учитися легко, коли вчитися цікаво».

Хто сказав, що працювати з чужими учнями складно?

Наталія Валеріївна належить до тих щасливих людей, для яких робота приносить радість, задоволення. Світ навколо сповнений таємниць, вона прагне відкривати їх з учнями, тому це – найцікавіша, найдивовижніша справа у світі. Як добре, що ці слова стали дороговказом для вчителя та її учнів.

Кiлькiсть переглядiв: 689

Коментарi

 • Ernestdic

  2017-09-18 06:41:52

  Hello. And Bye....

 • Ernestdic

  2017-09-14 18:03:44

  Hello. And Bye....

 • Johnnylen

  2017-08-27 13:51:14

  And, we take a closer look at the Basic Income Grant project in Namibia. works with him upon his death in order to 'live inside them forever' in his afterlife. 27 Dec 2016 Have you ever hooked to a TV show only for it to be canceled early? It was initially cancelled after the first season due to low ratings, but there was such .... 25 Deep Sea Mysteries And Oddities That Will Leave You Baffled. [url=http://waitfor.it/realworld-season-33-update-chances-for-a-33-season-increased-15688]Source[/url] Get Vice Principals DVD and Blu-ray release date, movie poster and movie stats...

 • Johnnylen

  2017-07-18 11:54:13

  Hello. And Bye....